Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020

Okres realizacji

Przewidywany czas realizacji

  • Data rozpoczęcia Kontraktu: 22.07.2014
  • Przewidywana data zakończenia Kontraktu: 22.07.2017

 

Zestawienie zatwierdzonych Podwykonawców – S7 Kraków

  1. Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno - Kartograficzne Sp. z o.o.;

  2. TELEMAX Media Sp. z o. o.;

  3. ZBT Sp. z o. o.;

  4. Tauron Dystrybucja S.A.;

  5. P.U. EKOKAN Sp. Z o. o.;

  6. Zakład Urzadzania i Utzymania Zieleni A.Popek, J. Franek Sp.j.

  7. SAT Sp. z o.o.;

  8. Energoterm Sp. z o.o.;

  9. RP COMPLEX II Prochownik i Rzadek Sp.j.;

  10. INKOP Sp. z o.o.;

  11. KZN RAIL Sp. z o.o.;

  12. AARSLEFF Sp. z o.o.;

  13. Usługi Ziemne Wodno-Kanalizacyjne Karpała Antoni;

  14. HAMER POLSKA Sp. z o.o. Sp. K.;

  15. KTC Polska Sp. z o.o.;

  16. KELLER POLSKA Sp. z o.o.;

  17. ŻELBET Siuta Józef;

  18. Andrzej Sikora BUDEX;

  19. STALMONTAŻ s j. Stanisła Berak, Grzgorz Pasek;

  20. VSL Polska Sp. z o.o.;

  21. Tomasz Kupiec Roboty Ziemno-Drogowe TOM DRÓG;

  22. Jan Rapacz Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna;

  23. VIACON Polska Sp. z o.o.;

  24. MENARD POLSKA Sp. z o.o.;

  25. TECHBID Sp. z o.o.;

  26. ZUE S.A.;

  27. VATICO Wacław Szczepanik;

  28. Mostostal Montaż Słupca Sp. z o.o.;

  29. GRANDER Marcin Lichorowicz;

  30. V-BUD Marcin Chudziński, Piotr Bolanowski s.c.;

  31. KONSTALEX Sp. z o.o.;

  32. WILDE ENGINEERING Sp. z o.o.;

  33. PPI CHROBOK S.A.;

  34. Wilczek Kraków Sp. z o.o.;

  35. ACCEN FALL ARREST Sp. z o.o.;

  36. STAL-BUD Ryszard Syta, Elżbieta Kajmowicz S.J.;

  37. RADZIK-BRUK Małgorzata Radzik;

  38. REM-BUD Zakład Remontowo - Budowlany Jerzy Dobosz;

  39. VERBUD Sp. z o.o.;

  40. Konsorcjium STALPRODUKT S.A ortaz SAFEROAD RRS POLSKA Sp. z o.o.;

  41. R.D.M Śródmieście Sp. z o.o.;

  42. ALTRANS Alicja Pławecka;

  43. VIA Polonia S. A.

  44. KRAK-INŻ Sp. z o.o.

  45. GEMIPREM TECHNOLOGIE S.A. i GEMIPREM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.;

  46. Janusz Pasiecki P.W. Hydrotowa Import-Export;

  47. INFRAST Sp. z o.o.;

  48. WIMED Sp. z o.o.;

  49. Saferoad Grawil Sp. z o.o.;

  50. Ekrany Mark Stal Sp. z o.o.;

  51. OMC ENVAG Sp. z o.o.;

  52. TRAX ELEKTRONIK A. Moryc, M. Tomecki, L. Turczyński Sp. J.;

  53. ENIWAY Sp. z o.o.;

  54. Mensalota Sp. z o.o.;

  55. Zbigniew Cieśla Przedsiębiorstwo Wielobranżowe CELKO;

  56. Flora Bis Sp. z o.o.;

Zamawiający

Wykonawca

Konsorcjum firm:

Strabag

Nadzór Inwestorski

Konsorcjum firm: